DERMAPEN

MezoterapiaDERMAPENEM to metoda pobudzania naturalnej syntezy kolagenu w skórze oraz niezwykle efektywny system przeznaskórkowego transportu substncji aktywnych.


W wyniku tradycyjnych zbiegów, z preparatów aplikowanych na powierzchnię skóry może przeniknąć ok. 0.3% składników aktywnych.

 

Aby zwiększyć przenikanie opracowano MEZOTERAPIĘ MIKROIGŁOWĄ. Pozwala to na uzyskanie 500.000 mikro-kanałów w przeciągu 5 min.

Stymulacja skóry za pomocą DERMAPENA pozwala na zwiększenie syntezy kolagenu, a także na głęboką penetrację składników aktywnych z zaaplikowanych koktajli.

 

Zabieg pozwala na spłycenie zmarszczek, poprawia jędrność i koloryt skóry. Daje efekty porównywalne do zabiegów laserem oraz głęboko złuszczających peelingów ziołowych i chemicznych, jest alternatywą dla osób z przeciwwskazaniami do tych zabiegów.

 

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA jest wykonywana bez usuwania wierzchniej warstwy naskórka, co nie wywołuje uwrażliwienia na słońce, jak w przypadku zbiegów peelingami chemicznymi i laserem. Mezoterapia może być jednak łączona z mikrodermabrazją i peelingami chemicznymi.

 


Okolica zabiegowa - pełny zabieg z ampułką

Cena | ze znieczuleniem

mezoterapia twarzy    

200 zł    /230           

mezoterapia twarzy, szyi i dekoldu

280 zł    /300        

mezoterapia skóry głowy  

240 zł            

 
mikrodermabrazja dodatkowo  40 zł

 

 

 

Przeciwskazania do zabiegu:

aktywny trądzik, oraz stany zapalne, trądzik różowaty, brodawki wirusowe, opryszczka